Skup samochodów Bodzentyn

Auto skup w Bodzentynie

Zadzwoń 500-600-082

Kasacja i złomowanieNasza propozycja obejmuje nie tylko kasację i złomowanie, lecz również skup pojazdów Bodzentyn, bez patrzenia na ich stan techniczny, model czy uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do części naszej konkurencji nie wprowadzamy tu ograniczenia – każdy pojazd możemy odebrać i za niego należycie zapłacić. Nie ma też znaczenia posiadanie ważnego ubezpieczenia czy przeglądu, brak tych dokumentów nie żadną przeszkodą nie będzie dla zakończenia transakcji.

Naszym podstawowym celem jest szybkość i sprawność obsługi i pełne zadowolenie klientów, dlatego też staramy się maksymalnie ograniczyć sprawy formalne. Ustalenia i negocjacje, związane z przygotowaniem wyceny i terminem odbioru przeważnie załatwiamy telefonicznie lub mailowo. Nie będziesz u nas czekał dwóch tygodni na przyjazd lawety, w większości przypadków będzie to załatwione najpóźniej na następny dzień. Identycznie jest z wypłatą środków i pozostałymi formalnościami. Nasi pracownicy auto skupu Bodzentyn posiadają przy sobie gotówkę, którą od razu wypłacają, a także wystawiają przy odbiorze wszystkie dokumenty konieczne do wykreślenia samochodu z ewidencji i zwrotu nadpłaconej polisy.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Bodzentyn

Zadzwoń 500-600-082

Często poważniej uszkodzony lub zepsuty pojazd jest dla jego właściciela dużym problemem. Gdzieś musi stać, a oprócz tego płacić trzeba za niego co roku opłacać wymagane ubezpieczenie OC, żeby nie narazić się na poważne kary. W takim przypadku często najlepszym wyjściem będzie kasacja pojazdu Bodzentyn i pozbycie się związanych z tym kłopotów. A robiąc to w naszym auto szrocie da się na tym jeszcze coś zyskać, ponieważ proponujemy bardzo atrakcyjne w stosunku do konkurencji ceny.

Pracujemy w pełni legalnie, mamy zarejestrowaną działalność a także wymagane przepisami prawa zezwolenia i certyfikaty. Długie lata na naszym rynku dało nam duże doświadczenie w branży, co miało okazję docenić wielu usatysfakcjonowanych klientów biznesowych i prywatnych. Naszym dużym atutem jest zaawansowany, bardzo nowoczesny park maszynowy. Lawetami przyjeżdżamy po odbiór niesprawnych aut, a ich utylizacja wykonywana jest przy pomocy specjalistycznych urządzeń. Swoje usługi złomowania samochodów świadczymy między innymi na terenie Bodzentyna oraz w miejscowościach w okolicy.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody