Skup samochodów Busko Zdrój

Auto skup w Busku Zdroju

Zadzwoń 500-600-082

Skup samochodów uszkodzonych i powypadkowychNasza oferta nie tylko obejmuje kasację i złomowanie, ale też skup pojazdów Busko Zdrój, bez względu na ich stan techniczny, rodzaj czy stopień uszkodzeń. W przeciwieństwie do naszej konkurencji nie mamy tu ograniczeń – każdy samochód możemy odebrać i za niego należycie zapłacić. Nie ma też znaczenia posiadanie ważnego przeglądu czy polisy, ich brak nie będzie przeszkodą dla zakupu.

Nasz podstawowy cel to jest sprawna, wygodna obsługa i pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego też staramy się maksymalnie ograniczyć niezbędne formalności. Ustalenia i negocjacje, wiążące się z wyceną i umówieniem się na odbiór załatwiamy telefonicznie pod numerem 500-500-082 lub mailowo. Nie będziesz u nas czekał kilku dni na lawetę, z reguły możliwe to będzie w następnym dniu. Identycznie jest z wypłatą środków i innymi formalnościami. Pracownicy naszej firmy auto złom mają przy sobie gotówkę, którą wypłacają od ręki, a także wystawiają przy odbiorze komplet dokumentów, niezbędnych do wyrejestrowania pojazdu i zwrotu nadpłaconej polisy.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Busko Zdrój

Zadzwoń 500-600-082

W wielu przypadkach poważniej zepsuty czy uszkodzony samochód jest dla jego posiadacza sporym problemem. Gdzieś musi stać, a do tego trzeba za niego co roku opłacać płacić obowiązkowe ubezpieczenie OC, aby się nie narazić na poważną karę. W takiej sytuacji niejednokrotnie najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie takiego pojazdu na złomowanie Busko Zdrój i pozbycie się związanych z tym kłopotów. A decydując się na to z naszą firmą da się zarobić coś jeszcze na tym, gdyż dajemy niezwykle wysokie w stosunku do konkurencji stawki.

Działamy całkowicie legalnie, posiadamy działalność gospodarczą a także wszystkie wymagane przepisami certyfikaty i pozwolenia. Długie lata na rynku dało nam bogate doświadczenie w branży, co docenia wielu zadowolonych klientów biznesowych i indywidualnych. Nasz duży atut to bardzo nowoczesny, zaawansowany sprzęt do kasacji pojzdów. Lawetami podjeżdżamy aby odebrać uszkodzone pojazdy, a ich utylizacja jest realizowana za pomocą specjalistycznych urządzeń. Nasze usługi świadczymy między innymi na terenie Busku Zdroju oraz w okolicznych miejscowościach.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody