Skup samochodów Jędrzejów

Auto skup w Jędrzejowie

Zadzwoń 500-600-082

Oferta naszej firmy nie tylko obejmuje złomowanie i kasację, ale też skup aut Jędrzejów, bez względu na ich stan techniczny, rodzaj czy stopień uszkodzeń. W odróżnieniu do części naszej konkurencji nie mamy tu ograniczeń – każdym auto możemy odebrać i zapłacić za niego odpowiednio. Nie ma też znaczenia posiadanie ważnej polisy czy przeglądu, ich brak nie będzie przeszkodą dla zakończenia transakcji.

Nasz podstawowy cel to jest szybka, sprawna obsługa i zadowolenie klientów, dlatego też ograniczyliśmy do minimum sprawy formalne. Wszelkie ustalenia, wiążące się z przygotowaniem wyceny i umówieniem się na odbiór załatwiamy telefonicznie numer 500-600-082 lub mailowo. Nie będziesz u nas czekał dwóch tygodni na lawetę, z reguły możliwe to będzie najpóźniej na następny dzień. Identycznie jest z zapłatą za samochód i innymi formalnościami. Pracownicy naszej firmy posiadają przy sobie gotówkę, którą od razu wypłacają, a także przy odbiorze wystawiają komplet dokumentów, niezbędnych do wykreślenia pojazdu z ewidencji i zwrotu nadpłaconej polisy.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Jędrzejów

Zadzwoń 500-600-082

Skup samochodów uszkodzonych i powypadkowychCzęsto poważniej uszkodzony lub zepsuty samochód może być dla posiadacza dużym problemem. Zajmuje dużo miejsca, a poza tym trzeba za niego co roku opłacać opłacać obowiązkową polisę, żeby nie narazić się na poważną karę. W takiej sytuacji bardzo często najlepszym wyjściem będzie złomowanie Jędrzejów takiego auta i pozbycie się związanych z nim problemów. A decydując się na to z naszą firmą da się jeszcze na tym zarobić, ponieważ proponujemy niezwykle atrakcyjne w porównaniu z konkurencją ceny.

Pracujemy całkowicie legalnie, posiadamy działalność gospodarczą a także wszystkie wymagane przepisami zezwolenia i certyfikaty. Wiele lat na rynku dało nam duże doświadczenie w tej branży, co miało okazję docenić wielu zadowolonych klientów biznesowych i indywidualnych. Naszym dużym atutem jest bardzo nowoczesny, zaawansowany sprzęt do auto kasacji samochodów. Lawetami podjeżdżamy po odbiór uszkodzonych pojazdów, a ich utylizacja jest przeprowadzana przy pomocy specjalistycznych urządzeń. Swoje usługi świadczymy między innymi na terenie Jędrzejowa oraz w okolicznych miejscowościach.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody