Skup samochodów Końskie

Auto skup w Końskich

Zadzwoń 500-600-082

Oferta naszej firmy nie tylko obejmuje złomowanie i kasację, ale także skup pojazdów Końskie, bez względu na ich ogólny stan, rodzaj czy posiadane uszkodzenia. W przeciwieństwie do naszej konkurencji nie wprowadziliśmy tu ograniczeń – każdy pojazd możemy odebrać i za niego należycie zapłacić. Nie ma też znaczenia posiadanie ważnego ubezpieczenia czy przeglądu, nieposianie ich nie jest żadną przeszkodą dla zawarcia transakcji.

Naszym podstawowym celem jest szybka, sprawna obsługa oraz pełne zadowolenie klientów, z takich też powodów maksymalnie ograniczamy niezbędne formalności. Wszelkie ustalenia, wiążące się z szacunkową wyceną i umówieniem się na odbiór przeważnie załatwiamy telefonicznie pod numerem 500-600-082 lub mailowo. U nas nie musisz czekać tygodnia na przyjazd lawety, w większości przypadków możliwe to będzie następnego dnia. Taka sama jest sytuacja z wypłatą środków i innymi formalnościami. Pracownicy naszej firmy mają przy sobie gotówkę, którą wypłacają klientom, a także wystawiają przy odbiorze wszystkie dokumenty, niezbędne do wyrejestrowania pojazdu i zwrotu części ubezpieczenia.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Końskie

Zadzwoń 500-600-082

Skup samochodów uszkodzonych i powypadkowychCzęsto poważniej uszkodzony lub zepsuty pojazd staje się dla jego właściciela mocno problematyczny. Zajmuje dużo miejsca, a poza tym co roku trzeba za niego płacić obowiązkową polisę, aby nie narazić się na karę finansową. W takich przypadkach często najlepszym rozwiązaniem będzie auto kasacja Końskie takiego samochodu i pozbycie się związanych z nim problemów. A decydując się na to z naszą firmą można na tym jeszcze coś zyskać, gdyż oferujemy niezwykle atrakcyjne w stosunku do konkurencji stawki.

Funkcjonujemy w pełni legalnie, mamy zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz wymagane przepisami zezwolenia i certyfikaty. Wiele lat na rynku dało nam bogate doświadczenie w branży, co doceniło wielu usatysfakcjonowanych klientów indywidualnych i biznesowych. Naszym dużym atutem jest zaawansowany, bardzo nowoczesny sprzęt. Lawetami dojeżdżamy po odbiór uszkodzonych pojazdów, a ich utylizacja jest przeprowadzana przy pomocy wyspecjalizowanych urządzeń. Swoje usługi świadczymy między innymi na terenie miasta Końskie oraz w okolicznych miejscowościach.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody