Skup samochodów Nowa Słupia

Auto skup w Nowej Słupi

Zadzwoń 500-600-082

Nasza propozycja obejmuje nie tylko złomowanie i kasację, ale także skup samochodów Nowa Słupia, bez względu na ich techniczny stan, model czy stopień uszkodzeń. W przeciwieństwie do części naszej konkurencji nie mamy tu ograniczeń – każdy samochód możemy odebrać, wycenić i dobrze za niego zapłacić. Nie ma też znaczenia posiadanie ważnego ubezpieczenia czy przeglądu, nieposianie ich nie jest żadną przeszkodą dla zawarcia transakcji.

Nasz podstawowy cel to jest sprawna, wygodna obsługa i zadowolenie klientów, tak więc ograniczyliśmy do minimum wszystkie formalności. Wszelkie ustalenia, związane z przygotowaniem wyceny i terminem odbioru najczęściej załatwiamy elektronicznie lub przez telefon 500-600-082. U nas nie trzeba czekać kilku dni na lawetę, w większości przypadków będzie to załatwione najpóźniej na następny dzień. Taka sama jest sytuacja z wypłatą środków oraz resztą formalności. Pracownicy naszego auto szrotu mają przy sobie gotówkę, którą wypłacają od ręki, a także przy odbiorze wystawiają komplet dokumentów, niezbędnych do wyrejestrowania pojazdu i zwrotu części ubezpieczenia.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Nowa Słupia

Zadzwoń 500-600-082

Kasacja i złomowanieCzęsto poważniej popsuty czy zniszczony samochód staje się dla jego właściciela sporym problemem. Zajmuje cenne miejsce, a do tego płacić trzeba za niego co roku opłacać obowiązkową polisę, żeby się nie narazić na poważną karę. W takich sytuacjach często najlepszym rozwiązaniem będzie auto kasacja Nowa Słupia takiego auta i pozbycie się związanych z tym kłopotów. A decydując się na to z naszą firmą można jeszcze na tym zarobić, ponieważ proponujemy naprawdę atrakcyjne w porównaniu z konkurentami stawki.

Pracujemy w pełni legalnie, prowadzimy zarejestrowaną działalność oraz wszystkie wymagane przepisami prawa zezwolenia i certyfikaty. Długie lata na rynku dało nam sporo doświadczenia w tej branży, co docenia wielu zadowolonych klientów prywatnych i biznesowych. Nasz ogromny atut to bardzo nowoczesny, zaawansowany sprzęt do auto złomu. Lawetami podjeżdżamy aby odebrać uszkodzone pojazdy, a ich utylizacja jest realizowana przy pomocy specjalnych urządzeń. Swoje usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Nowej Słupi oraz w miejscowościach w pobliżu.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody