Skup samochodów Opatów

Auto skup w Opatowie

Zadzwoń 500-600-082

Kasacja i złomowanieNasza firma prowadzi od wielu lat skup pojazdów Opatów, na korzystnych warunkach finansowych. Dzięki wysokiemu poziomu poziomowi naszych usług, profesjonalnej obsłudze i atrakcyjnym cenom zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, zarówno pośród osób prywatnych jak też firm. Przyjmujemy do skupu praktycznie wszystkie auta, bez względu na ich stan prawny czy techniczny. Można u nas zostawić zarówno osobowe samochody, jak też dostawcze jak i ciężarowe. Nie ma znaczenia, czy auto może samo jeździć, czy ma ważny przegląd lub ubezpieczenie komunikacyjne. Ponieważ mamy na wyposażeniu własne lawety, to bezproblemowo dojeżdżamy do dowolnego miejsca żeby zabrać samochód. Wystarczy do nas zadzwonić na 500-600-082 lub napisać wiadomość, przygotujemy atrakcyjną wycenę i zaproponujemy przyjazd na konkretny termin. Pracownicy naszej firmy wypłacają od ręki gotówkę, a także przygotują wszystkie niezbędne dokumenty do wydziału komunikacji Swoją działalność przede wszystkim prowadzimy na terenie miejscowości Opatów i jej okolic, lecz jeśli będzie taka potrzeba możemy przyjechać w dowolne miejsce.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Opatów

Zadzwoń 500-600-082

Auta, jakie ze względu na stan techniczny nie mogą już poruszać się po drogach, należy poddać złomowaniu. Z powodu obowiązujących przepisów można to zrobić w firmie posiadające pozwolenie na to. Istotne są między innymi tematy wiążące się z dbałością o środowisko, jaka przy działalności o takim charakterze jest kluczowa. Nasza firma zajmuje się kasacją zepsutych czy uszkodzonych pojazdów w Opatowie od dawna, dzięki czemu wypracowaliśmy wysoki standard naszej pracy. Co oczywiste prowadzimy w pełni legalnie działalność, dysponujemy wszystkimi zezwoleniami, jakie są niezbędne przy obecnie obowiązujących przepisach.

Na tle konkurentów wyróżniamy się między innymi zaawansowanym parkiem maszynowym. Dysponujemy zarówno kompletem lawet do transportowania pojazdów, jak też dedykowanym sprzętem umożliwiającym szybko i bezpiecznie przeprowadzać wszelakie prace wiążące się ze złomowaniem.

Utylizacja, składowanie i przetwarzanie wytworzonego złomu są u nas regulowane przyjętymi procedurami, z pełną dbałością o otoczenie.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody