Skup samochodów Ostrowiec Świętokrzyski

Auto skup w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zadzwoń 500-600-082

Od wielu lat prowadzimy skup samochodów Ostrowiec Świętokrzyski, oferując korzystne warunki cenowe i zakupu. Dzięki najwyższym standardom oferowanych usług, profesjonalnej obsłudze i konkurencyjnym cenom mamy wielu zadowolonych klientów, zarówno pośród firm, jak również prywatnych osób. Przyjmujemy w skupie wszystkie bez wyjątku samochody, bez względu na ich stan prawny czy techniczny. Skupujemy zarówno pojazdy osobowe, jak też dostawcze czy samochody ciężarowe. Bez znaczenia jest czy auto może samo jeździć lub czy posiada ważny przegląd lub obowiązkowe ubezpieczenie. Ponieważ posiadamy na wyposażeniu zestaw lawet, to szybko i sprawnie możemy dotrzeć do Ostrowca Świętokrzyskiego lub najbliższej okolicy żeby odebrać pojazd. Wystarczy do nas napisać albo zadzwonić pod numer 500-600-082, przygotujemy wtedy atrakcyjną wycenę i zaproponujemy dogodny dla klienta podjechanie na dany dzień.

Pracownicy naszej firmy wypłacają od ręki gotówkę, a także przygotują konieczne dokumenty do wyrejestrowania. Swoją działalność prowadzimy głównie na terenie miasta Ostrowiec Świętokrzyski  jego okolic.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Ostrowiec Świętokrzyski

Zadzwoń 500-600-082

Kasacja i złomowanieAuta, które ze względu na stan techniczny nie mogą już poruszać się po drogach, powinny zostać poddane kasacji. Ze względu na obowiązujące przepisy można to zrobić w firmie posiadające wszystkie zezwolenia. Istotne są między innymi tematy wiążące się z dbałością o środowisko, która przy takiej działalności jest bardzo ważna. Zajmujemy się kasacją uszkodzonych i zepsutych pojazdów Ostrowiec Świętokrzyski od długiego czasu, dzięki czemu wypracowaliśmy wysokie standardy codziennej pracy. Oczywiście prowadzimy w pełni legalnie działalność, posiadamy stosowne pozwolenia, które są konieczne w świetle obowiązujących aktualnie przepisów.

Wśród konkurencji wyróżniamy się przede wszystkim zaawansowanym parkiem maszynowym. Dysponujemy zarówno kompletem lawet do przewozu pojazdów, jak również specjalnym sprzętem pozwalającym bezpiecznie i sprawnie przeprowadzać najróżniejsze prace wiążące się ze złomowaniem.

Przetwarzanie, utylizacja i składowanie powstałych elementów objęte są u nas przyjętymi regulacjami, z pełną dbałością o ochronę środowiska.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody