Skup samochodów Ożarów

Auto skup w Ożarowie

Zadzwoń 500-600-082

Skup samochodów uszkodzonych i powypadkowychNasza oferta obejmuje nie tylko samo złomowanie, lecz również skup samochodów Ożarów, bez względu na ich techniczny stan, rodzaj czy uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm nie mamy tu ograniczeń – każdym auto możemy odebrać i zapłacić za niego odpowiednio. Bez znaczenia jest również posiadanie ważnego przeglądu czy polisy, brak tych dokumentów nie jest żadną przeszkodą dla zakończenia transakcji.

Naszą główną ideą jest szybka, sprawna obsługa oraz zadowolenie naszych klientów, z tego też powodu staramy się maksymalnie ograniczyć niezbędne formalności. Wszelkie ustalenia, związane z wyceną i umówieniem się na odbiór przeważnie załatwiamy przez telefon 500-600-082 lub mailem. Nie będziesz u nas czekał kilku dni na lawetę, w większości przypadków jest to możliwe w następnym dniu. Taka sama jest sytuacja z rozliczeniem i pozostałymi formalnościami. Nasi pracownicy mają przy sobie pieniądze, które wypłacają klientom, a także przy odbiorze wystawiają wszystkie dokumenty konieczne do wyrejestrowania samochodu i zwrotu części ubezpieczenia.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Ożarów

Zadzwoń 500-600-082

Bardzo często poważniej zepsuty czy uszkodzony samochód może być dla jego posiadacza sporym problemem. Gdzieś musi stać, a poza tym płacić trzeba za niego co roku płacić obowiązkowe ubezpieczenie OC, aby się nie narazić na poważną karę. W takich sytuacjach bardzo często najlepszym rozwiązaniem będzie auto złomowanie Ożarów takiego samochodu i pozbycie się związanych z nim problemów. A robiąc to w naszej firmie da się na tym jeszcze coś zyskać, gdyż dajemy bardzo wysokie w porównaniu z konkurentami stawki.

Działamy całkowicie legalnie, posiadamy działalność gospodarczą oraz wymagane przepisami prawa pozwolenia i certyfikaty. Wiele lat na naszym rynku dało nam bogate doświadczenie w tej branży, co miało okazję docenić wielu usatysfakcjonowanych klientów biznesowych i prywatnych. Naszym dużym atutem jest zaawansowany, bardzo nowoczesny park maszynowy. Lawetami dojeżdżamy po odbiór niesprawnych aut, a ich kasacja jest realizowana przy użyciu wyspecjalizowanych urządzeń. Swoje usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Staszowa oraz w miejscowościach w okolicy.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody