Skup samochodów Pińczów

Auto skup w Pińczowie

Zadzwoń 500-600-082

Propozycja naszej firmy obejmuje nie tylko samo złomowanie, ale też skup pojazdów Pinczów, bez względu na ich ogólny stan, markę czy stopień uszkodzeń. W odróżnieniu do części naszej konkurencji nie mamy tu ograniczeń – każdym auto możemy odebrać, wycenić i za niego należycie zapłacić. Nie ma też znaczenia posiadanie ważnego przeglądu czy polisy, nieposianie ich nie jest żadną przeszkodą dla zakupu.

Naszą główną ideą jest szybkość i sprawność obsługi oraz pełne zadowolenie naszych klientów, tak więc ograniczyliśmy do minimum sprawy formalne. Pierwsze ustalenia, związane z szacunkową wyceną i terminem odbioru przeważnie załatwiamy przez telefon 500-600-082 lub mailem. U nas nie trzeba czekać dwóch tygodni na lawetę, z reguły będzie to załatwione najpóźniej na następny dzień. Identycznie jest z zapłatą za samochód i pozostałymi formalnościami. Nasi pracownicy auto złomu mają pieniądze przy sobie, które wypłacają od ręki, a także przy odbiorze wystawiają wszystkie dokumenty, niezbędne do wykreślenia samochodu z ewidencji i zwrotu nadpłaconego ubezpieczenia.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Pińczów

Zadzwoń 500-600-082

Kasacja i złomowanieW wielu przypadkach mocniej uszkodzony lub zepsuty samochód jest dla posiadacza sporym problemem. Zajmuje cenne miejsce, a poza tym co roku trzeba za niego płacić obowiązkową polisę, aby się nie narazić na karę finansową. W takich przypadkach często najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie takiego kasacja auta Pińczów i pozbycie się związanych z tym kłopotów. A decydując się na to z naszą firmą da się na tym jeszcze coś zyskać, ponieważ dajemy bardzo wysokie w porównaniu z konkurencją ceny. Funkcjonujemy całkowicie legalnie, posiadamy zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz wszystkie wymagane przez przepisy certyfikaty i zezwolenia. Wiele lat na naszym rynku dało nam bogate doświadczenie w branży kasacji i złomowania samochodów, co docenia wielu usatysfakcjonowanych klientów biznesowych i indywidualnych.

Nasz duży atut to zaawansowany, bardzo nowoczesny sprzęt do złomowania. Lawetami dojeżdżamy po odbiór uszkodzonych pojazdów, a ich utylizacja jest realizowana przy użyciu specjalistycznych urządzeń. Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Pińczowa oraz w okolicznych miejscowościach.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody