Skup samochodów Sandomierz

Auto skup w Sandomierzu

Zadzwoń 500-600-082

Kasacja i złomowanieNasza propozycja obejmuje nie tylko kasację i złomowanie, lecz również skup samochodów Sandomierz, bez patrzenia na ich ogólny stan, typ czy uszkodzenia mechaniczne. W odróżnieniu do naszej konkurencji nie mamy tu ograniczeń – każdym auto możemy odebrać i za niego należycie zapłacić. Nie ma też znaczenia posiadanie ważnego ubezpieczenia czy przeglądu, nieposianie ich nie jest żadną przeszkodą dla zakończenia transakcji.

Nasz podstawowy cel to jest sprawna, wygodna obsługa oraz zadowolenie naszych klientów, tak więc staramy się maksymalnie ograniczyć wszystkie formalności. Pierwsze ustalenia, związane z przygotowaniem wyceny i terminem odbioru przeważnie załatwiamy elektronicznie lub przez telefon 500-600-082. U nas nie trzeba czekać tygodnia na przyjazd lawety, w większości przypadków jest to możliwe najpóźniej na następny dzień. Identycznie jest z rozliczeniem oraz innymi formalnościami. Pracownicy naszego auto złomu mają przy sobie pieniądze, które wypłacają od ręki, a także wystawiają przy odbiorze komplet dokumentów, niezbędnych do wyrejestrowania pojazdu i zwrotu nadpłaconej polisy.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Sandomierz

Zadzwoń 500-600-082

Bardzo często poważnie uszkodzony lub zepsuty pojazd może być dla posiadacza dużym problemem. Zajmuje cenne miejsce, a do tego trzeba za niego co roku opłacać płacić obowiązkową polisę, żeby nie narazić się na poważne kary. W takiej sytuacji bardzo często najlepszym wyjściem będzie złomowanie samochodu Sandomierz i pozbycie się problemów z tym związanych. A decydując się na to z naszą firmą można zarobić coś jeszcze na tym, ponieważ proponujemy naprawdę ciekawe w porównaniu z konkurentami ceny.

Funkcjonujemy w pełni legalnie, prowadzimy zarejestrowaną działalność a także wszystkie wymagane przepisami pozwolenia i certyfikaty. Długie lata na rynku dało nam sporo doświadczenia w branży, co docenia wielu zadowolonych klientów prywatnych i biznesowych. Nasz duży atut to bardzo nowoczesny, zaawansowany sprzęt. Nasze lawety dojeżdżają po odbiór niesprawnych aut, a ich utylizacja wykonywana jest za pomocą specjalnych urządzeń. Nasze usługi kasacji i złomowania świadczymy między innymi na terenie Sandomierza oraz w miejscowościach w pobliżu.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody