Skup samochodów Sienno

Auto skup w Siennie

Zadzwoń 500-600-082

Kasacja i złomowanieNasza propozycja nie tylko obejmuje złomowanie i kasację, ale też skup samochodów Sienno, bez względu na ich techniczny stan, rodzaj czy uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm nie mamy tu ograniczeń – każdym auto możemy odebrać i dobrze za niego zapłacić. Bez znaczenia jest również posiadanie ważnego przeglądu czy polisy, nieposiadanie ich nie jest żadną przeszkodą dla zakupu.

Naszą główną ideą jest sprawna, wygodna obsługa oraz zadowolenie naszych klientów, tak więc do minimum ograniczyliśmy sprawy formalne. Wszelkie ustalenia, związane z szacunkową wyceną i umówieniem się na odbiór załatwiamy elektronicznie lub przez telefon. Nie będziesz u nas czekał tygodnia na dotarcie lawety, z reguły możliwe to będzie najpóźniej na następny dzień. Identycznie jest z zapłatą za samochód oraz resztą formalności. Nasi pracownicy posiadają przy sobie gotówkę, którą od razu wypłacają, a także przy odbiorze wystawiają wszystkie dokumenty, niezbędne do wyrejestrowania pojazdu i zwrotu części ubezpieczenia.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Sienno

Zadzwoń 500-600-082

W wielu przypadkach poważnie zepsuty czy uszkodzony pojazd może być dla jego właściciela dużym problemem. Zajmuje cenne miejsce, a do tego trzeba za niego co roku opłacać opłacać obowiązkowe ubezpieczenie OC, żeby nie narazić się na karę finansową. W takich przypadkach niejednokrotnie najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie kasacja i złomowanie Sienno takiego pojazdu i pozbycie się problemów z tym związanych. A decydując się na to z naszą firmą da się jeszcze na tym zarobić, gdyż dajemy niezwykle atrakcyjne w stosunku do konkurencji stawki.

Działamy zgodnie z prawem, mamy zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz wszystkie wymagane przepisami prawa certyfikaty i pozwolenia. Wiele lat na naszym rynku dało nam bogate doświadczenie w tej branży, co docenia wielu zadowolonych klientów indywidualnych i biznesowych. Naszym ogromnym atutem jest zaawansowany, bardzo nowoczesny park maszynowy. Lawetami dojeżdżamy po odbiór uszkodzonych pojazdów, a ich utylizacja wykonywana jest przy pomocy wyspecjalizowanych urządzeń. Nasze usługi świadczymy między innymi na terenie Sienna oraz w okolicznych miejscowościach.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody