Skup samochodów Skarżysko Kamienna

Auto skup w Skarżysku Kamiennej

Zadzwoń 500-600-082

Od dawna prowadzimy też skup pojazdów Skarżysko Kamienna na bardzo korzystnych warunkach. Dzięki wysokiemu poziomu poziomowi oferowanych usług, profesjonalnej obsłudze i atrakcyjnym stawkom zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, zarówno pośród firm, jak również prywatnych osób. Przyjmujemy w skupie praktycznie wszystkie samochody bez względu na ich stan prawny (ubezpieczenie i przegląd) czy techniczny. Można u nas sprzedać zarówno samochody osobowe, jak też dostawcze czy ciężarówki. Jest całkowicie bez znaczenia, czy auto może samo jeździć, czy ma ważny przegląd lub ubezpieczenie komunikacyjne. Ponieważ mamy na wyposażeniu kilka lawet, to bezproblemowo dojeżdżamy do dowolnego miejsca żeby zabrać samochód. Wystarczy do nas zadzwonić pod numer 500-600-082 lub napisać wiadomość, przygotujemy atrakcyjną wycenę i zaproponujemy przyjazd na konkretny termin.

Pracownicy naszej firmy od ręki wypłacą gotówkę, oraz przygotują wymagane dokumenty do wydziału komunikacji. Działalność prowadzimy głównie na terenie miasta Skarżysko Kamienna i jego okolic, lecz jeśli będzie taka potrzeba możemy przyjechać w dowolne miejsce.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Skarżysko Kamienna

Zadzwoń 500-600-082

Kasacja i złomowanieSamochody uszkodzone i takie, które ze względu na stan techniczny nie mogą legalnie jeździć po drogach, należy poddać złomowaniu. Z uwagi na obowiązujące przepisy można to zrobić w firmie posiadające stosowne zezwolenia. Między innymi są istotne kwestie wiążące się z ochroną środowiska, która przy takim profilu działania ma ogromne znaczenie. Nasza firma zajmuje się złomowaniem i kasacją uszkodzonych i zepsutych pojazdów w Skarżysku Kamiennej od długiego czasu, wypracowaliśmy w tym okresie wysokie standardy naszych działań. Rzecz jasna działalność prowadzimy w pełni legalnie, posiadamy stosowne pozwolenia, jakie są niezbędne przy obecnie obowiązujących przepisach.

Wśród konkurencji wyróżniamy się między innymi nowoczesnym parkiem maszynowym. Dysponujemy zarówno lawetami do transportowania pojazdów, jak też specjalnym sprzętem pozwalającym bezpiecznie i sprawnie realizować najróżniejsze prace przy złomowaniu.

Utylizacja, składowanie i przetwarzanie wytworzonego złomu objęliśmy przyjętymi regulacjami, z troską o ochronę środowiska.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody