Skup samochodów Starachowice

Auto skup w Starachowicach

Zadzwoń 500-600-082

Kasacja i złomowanieOd wielu lat prowadzimy skup samochodów Starachowice, oferując korzystne warunki. Dzięki najwyższym standardom usług, które oferujemy, sprawnej obsłudze i konkurencyjnym stawkom zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, zarówno wśród osób prywatnych tak też przedsiębiorców. Przyjmujemy do skupu w zasadzie wszystkie samochody, bez względu na ich prawny czy techniczny stan. Można u nas zostawić zarówno osobowe samochody, jak również dostawczaki czy ciężarówki. Nie ma znaczenia, czy auto porusza się samodzielnie, czy posiada techniczne badania lub ubezpieczenie OC. W związku z tym że na wyposażeniu mamy kilka lawet, to bezproblemowo możemy podjechać w dowolne miejsce po odbiór pojazdu. Wystarczy do nas zadzwonić 500-600-082 lub napisać wiadomość, przygotujemy wtedy wycenę i zaproponujemy przyjazd w konkretnym dniu. Nasi pracownicy od ręki wypłacą gotówkę, i rzecz jasna przygotują wymagane dokumenty do wyrejestrowania Swoją działalność przede wszystkim prowadzimy w mieście Starachowice i jego okolicach, lecz jeżeli będzie to potrzebne możemy przyjechać w dowolne miejsce.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Starachowice

Zadzwoń 500-600-082

Samochody, które ze względu na stan techniczny nie mogą już poruszać się po drogach, należy poddać złomowaniu. Z uwagi na obowiązujące przepisy można to zrobić w firmie posiadające pozwolenie na to. Między innymi są istotne tematy związane z dbałością o środowisko, która przy tego typu działalności jest bardzo ważna. Nasza firma zajmuje się złomowaniem uszkodzonych i niesprawnych pojazdów Starachowice od wielu lat, wypracowaliśmy w tym okresie wysoki standard naszej pracy. Co oczywiste prowadzimy w pełni legalnie działalność, dysponujemy wszystkimi zezwoleniami, jakie są wymagane przy obecnie obowiązujących przepisach.

Pośród konkurentów wyróżniamy się przede wszystkim nowoczesnym parkiem maszynowym. Dysponujemy zarówno lawetami do przewozu pojazdów, jak również dedykowanym sprzętem umożliwiającym szybko i bezpiecznie realizować wszelakie prace związane ze złomowaniem.

Przetwarzanie, utylizacja i składowanie wytworzonego złomu objęliśmy odpowiednimi regulacjami, z pełną dbałością o ochronę środowiska.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody