Skup samochodów Suchedniów

Auto skup w Suchedniowie

Zadzwoń 500-600-082

Kasacja i złomowanieOd wielu lat prowadzimy też skup samochodów Suchedniów, na bardzo korzystnych warunkach. Dzięki wysokiemu poziomu poziomowi oferowanych usług, sprawnej obsłudze i atrakcyjnym cenom mamy wielu zadowolonych klientów, zarówno pośród osób prywatnych tak też przedsiębiorców. Przyjmujemy w skupie praktycznie wszystkie samochody, bez względu na ich stan techniczny czy prawny. Można u nas zostawić zarówno osobowe samochody, jak też ciężarowe i dostawcze. Nie ma znaczenia, czy auto może jeździć, czy posiada ważny przegląd albo ubezpieczenie komunikacyjne. W związku z tym że na wyposażeniu mamy zestaw lawet, to bez żadnego problemu możemy podjechać w dowolne miejsce żeby zabrać samochód. Wystarczy do nas zadzwonić 500-600-082 lub napisać wiadomość, przygotujemy wstępną wycenę i umówimy się w konkretnym dniu. Pracownicy naszej firmy od ręki wypłacą gotówkę, oraz przygotują wszystkie wymagane dokumenty do wydziału komunikacji Naszą działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie miasta Suchedniów i jego okolic, lecz w razie potrzeby możemy przyjechać do dowolnego miejsca.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Suchedniów

Zadzwoń 500-600-082

Auta, które z powodu stanu technicznego nie mogą już poruszać się po drogach, należy poddać złomowaniu. Z uwagi na obowiązujące przepisy zrobić to trzeba w firmie, która ma odpowiednie pozwolenia. Istotne są między innymi kwestie związane z ochroną środowiska, jaka przy działalności o takim charakterze jest bardzo ważna. Nasza firma zajmuje się kasacją i złomowaniem uszkodzonych i zepsutych samochodów Suchedniów od dawna, wypracowaliśmy dzięki temu odpowiednie standardy codziennej pracy. Rzecz jasna prowadzimy w pełni legalnie działalność, dysponujemy wszystkimi zezwoleniami, jakie są konieczne w świetle przepisów, które obecnie obowiązują.

Wśród konkurencji przede wszystkim wyróżniamy się nowoczesnym parkiem maszynowym. Dysponujemy zarówno lawetami do przewozu samochodów, jak również specjalnym sprzętem pozwalającym bezpiecznie i sprawnie przeprowadzać wszelakie prace wiążące się ze złomowaniem.

Przetwarzanie, utylizacja i składowanie wytworzonego złomu objęte są u nas przyjętymi procedurami, z troską o otoczenie.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody