Skup samochodów Szydłowiec

Auto skup w Szydłowcu

Zadzwoń 500-600-082

Nasza oferta obejmuje nie tylko złomowanie i kasację, ale też skup aut Szydłowiec, bez patrzenia na ich techniczny stan, markę czy posiadane uszkodzenia. W odróżnieniu do naszej konkurencji nie wprowadziliśmy tu ograniczeń – każdy samochód możemy odebrać i za niego należycie zapłacić. Bez znaczenia jest również posiadanie ważnej polisy czy przeglądu, brak tych dokumentów nie żadną przeszkodą nie będzie dla zawarcia transakcji.

Naszym podstawowym celem jest sprawna, wygodna obsługa i pełne zadowolenie klientów, z tego też powodu staramy się maksymalnie ograniczyć niezbędne formalności. Wszelkie ustalenia, wiążące się z przygotowaniem wyceny i umówieniem odbioru załatwiamy telefonicznie pod numerem 500-600-082 lub mailowo. U nas nie trzeba czekać kilku dni na przyjazd lawety, z reguły jest to możliwe następnego dnia. Taka sama jest sytuacja z zapłatą za samochód oraz pozostałymi formalnościami. Nasi pracownicy auto złomu posiadają przy sobie pieniądze, które od razu wypłacają, a także przy odbiorze wystawiają wszystkie dokumenty, niezbędne do wykreślenia pojazdu z ewidencji i zwrotu części ubezpieczenia.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Szydłowiec

Zadzwoń 500-600-082

Kasacja i złomowanieW wielu przypadkach poważniej popsuty czy zniszczony pojazd staje się dla posiadacza dużym problemem. Zajmuje dużo miejsca, a do tego co roku trzeba za niego opłacać obowiązkową polisę, aby nie narazić się na karę finansową. W takiej sytuacji często najlepszą opcją będzie auto złomowanie Szydłowiec takiego auta i pozbycie się związanych z nim problemów. A decydując się na to z naszą firmą można zarobić coś jeszcze na tym, gdyż oferujemy niezwykle ciekawe w porównaniu z konkurentami stawki.

Funkcjonujemy całkowicie legalnie, mamy zarejestrowaną działalność gospodarczą a także wszystkie wymagane przepisami pozwolenia i certyfikaty. Długie lata na rynku dało nam bogate doświadczenie w branży, co docenia wielu zadowolonych klientów biznesowych i indywidualnych. Naszym dużym atutem jest nowoczesny szrot samochodowy i zaawansowany technologicznie park maszynowy. Lawetami dojeżdżamy po odbiór uszkodzonych pojazdów, a ich kasacja jest przeprowadzana przy pomocy wyspecjalizowanych urządzeń. Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Szydłowca oraz okolicznych miejscowościach.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody