Skup samochodów Włoszczowa

Auto skup we Włoszczowej

Zadzwoń 500-600-082

Skup samochodów uszkodzonych i powypadkowychOferta naszej firmy nie tylko obejmuje samo auto złomowanie, ale też skup pojazdów Włoszczowa, bez patrzenia na ich techniczny stan, model czy stopień uszkodzeń. W przeciwieństwie do naszej konkurencji nie wprowadzamy tu ograniczenia – każdy samochód możemy odebrać, wycenić i zapłacić za niego odpowiednio. Nie ma znaczenia również posiadanie ważnego przeglądu czy polisy, nieposianie ich nie żadną przeszkodą nie będzie dla zawarcia transakcji.

Nasz podstawowy cel to jest szybkość i sprawność obsługi i pełne zadowolenie klientów, tak więc do minimum ograniczyliśmy niezbędne formalności. Pierwsze ustalenia, związane z wyceną i umówieniem odbioru załatwiamy elektronicznie lub przez telefon 500-600-082. U nas nie musisz czekać dwóch tygodni na przyjazd lawety, z reguły możliwe to będzie w następnym dniu. Identycznie jest z wypłatą środków oraz resztą formalności. Nasi pracownicy auto szrotu mają pieniądze przy sobie, które od razu wypłacają, a także wystawiają przy odbiorze wszystkie dokumenty, niezbędne do wyrejestrowania pojazdu i zwrotu części ubezpieczenia.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Włoszczowa

Zadzwoń 500-600-082

W wielu przypadkach poważniej uszkodzony lub zepsuty samochód może być dla posiadacza dużym problemem. Zajmuje cenne miejsce, a do tego co roku trzeba za niego płacić obowiązkowe ubezpieczenie OC, aby nie narazić się na poważne kary. W takiej sytuacji niejednokrotnie najlepszym rozwiązaniem będzie zezłomowanie takiego auta i pozbycie się związanych z tym kłopotów. A robiąc to w naszej firmie da się na tym jeszcze coś zyskać, ponieważ oferujemy bardzo atrakcyjne w porównaniu z konkurentami ceny.

Działamy zgodnie z prawem, mamy działalność gospodarczą oraz wymagane przepisami prawa certyfikaty i zezwolenia. Wiele lat na rynku dało nam bogate doświadczenie w tej branży, co doceniło wielu zadowolonych klientów biznesowych i indywidualnych. Naszym dużym atutem jest bardzo nowoczesny, zaawansowany park maszynowy i auto kasacja Włoszczowa. Nasze lawety dojeżdżają po odbiór uszkodzonych pojazdów, a ich kasacja jest przeprowadzana przy użyciu wyspecjalizowanych urządzeń. Swoje usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Włoszczowej oraz w miejscowościach w okolicy.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody