Skup samochodów Zagnańsk

Auto skup w Zagnańsku

Zadzwoń 500-600-082

Skup samochodów uszkodzonych i powypadkowychOd dawna prowadzimy skup samochodów Zagnańsk, na korzystnych warunkach finansowych. Dzięki wysokim standardom usług, które oferujemy oraz sprawnej obsłudze i konkurencyjnym cenom zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów, zarówno wśród firm, jak również prywatnych osób. Skupujemy praktycznie wszystkie samochody, bez względu na ich stan techniczny czy prawny. Sprzedać u nas można zarówno pojazdy osobowe, jak również ciężarowe i dostawcze. Bez znaczenia jest, czy auto porusza się samodzielnie, czy posiada badania techniczne lub ubezpieczenie OC. Ponieważ na wyposażeniu mamy zestaw lawet, to bezproblemowo możemy dotrzeć w dowolną lokalizację żeby odebrać pojazd. Wystarczy do nas zadzwonić 500-600-082 lub napisać wiadomość, przygotujemy wtedy atrakcyjną wycenę i zaproponujemy przyjazd na konkretny termin.

Nasi pracownicy wypłacają od ręki gotówkę, oraz przygotują wymagane dokumenty do wyrejestrowania Naszą działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie miasta Zagnańsk i jego okolic, lecz jeśli będzie taka potrzeba możemy dojechać do dowolnego miejsca.

Złomowanie pojazdów, auto szrot i kasacja Zagnańsk

Zadzwoń 500-600-082

Samochody, jakie ze względu na stan techniczny nie mają możliwości poruszania się po ulicach, powinny zostać poddane kasacji. Z powodu obowiązujących przepisów można to zrobić w firmie, która posiada wszystkie zezwolenia. Między innymi są istotne kwestie związane z ochroną środowiska, jaka przy takim profilu działania jest niezwykle istotna. Nasza firma zajmuje się kasacją uszkodzonych i zepsutych pojazdów w Zagnańsku od wielu lat, dzięki czemu wypracowaliśmy odpowiednie standardy codziennej pracy. Co oczywiste prowadzimy w pełni legalnie działalność, dysponujemy stosownymi pozwoleniami, jakie są wymagane w świetle obowiązujących aktualnie przepisów.

Wśród konkurencji wyróżniamy się przede wszystkim nowoczesnym parkiem maszynowym. Dysponujemy zarówno kompletem lawet do przewozu samochodów, jak też specjalnymi urządzeniami, pozwalającymi szybko i bezpiecznie wykonywać najróżniejsze prace przy złomowaniu.

Przetwarzanie, utylizacja i składowanie powstałych elementów objęliśmy przyjętymi procedurami, z pełną dbałością o ochronę przyrody.

Kontakt z nami

Woźniak Auto-Części
Młodocin Mniejszy (trasa E-7)
26-624 Kowala k/Radomia
pow. radomski, woj. mazowieckie

tel. 504 048 724, 502 622 674
tel. (48) 384 88 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Soboty: 9:00 – 14:00

www.wozniakauto.pl

Skupujemy samochody